200 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Kullanım Koşulları

    www.silverion.com.tr sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

    www.silverion.com.tr sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan MONOGRUPPE MEDİKAL ÜRÜNLER SAN. VE TİC. AŞ. sorumlu değildir. MONOGRUPPE MEDİKAL ÜRÜNLER SAN. VE TİC. AŞ., sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

    MONOGRUPPE MEDİKAL ÜRÜNLER SAN. VE TİC. AŞ. işbu site ve www.silverion.com.tr uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

    MONOGRUPPE MEDİKAL ÜRÜNLER SAN. VE TİC. AŞ., sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

    Bu internet sitesi MONOGRUPPE MEDİKAL ÜRÜNLER SAN. VE TİC. AŞ.;in kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. MONOGRUPPE MEDİKAL ÜRÜNLER SAN. VE TİC. AŞ., bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

    MONOGRUPPE MEDİKAL ÜRÜNLER SAN. VE TİC. AŞ. bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, MONOGRUPPE MEDİKAL ÜRÜNLER SAN. VE TİC. AŞ. markası ve diğer markalar, www.silverion.com.tr alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. MONOGRUPPE MEDİKAL ÜRÜNLER SAN. VE TİC. AŞ.;in burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

    MONOGRUPPE MEDİKAL ÜRÜNLER SAN. VE TİC. AŞ., dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Bizi Takip Edin!
@silverionworld
128Bit SSL ile %100 Güvenli Alışveriş
200 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

© 2020 Silverion. Tüm hakları saklıdır.

Maximum, Bonus, Axess, World, Paraf, Mastercard, Visa, SSL
Whatsapp Destek Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.