1000 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Biz Kimiz

MONOGRUPPE olarak bu dünyanın bize sunduğu her türlü kaynağı kullanırken özenli davranmayı dünyaya, çevreye, insanlığa, gelecek kuşaklara ve kendimize duyduğumuz saygının bir yansıması olarak görüyoruz.

Bu bağlamda MONOGRUPPE olarak çalışanlarımıza insan onuruna yakışan çalışma ortamı sunmak, müşterilerimize koşulsuz müşteri mutluluğu ilkesiyle hizmet vermek, operasyonlarımızın çevreye olan etkisini en aza indirmek ve çevre dostu uygulamalara imza atmak, sosyal ve çevresel alanlarda olumlu etki sağlamak, toplumsal gelişimi destekleyen projeleri sivil toplum ve kamu ortaklığında hayata geçirmek, çalışanlarımızın gönüllülüğünü desteklemek sürdürülebilirlik çalışmalarımızın ana hatlarıdır.

Çalışmalarımızı şeffaf ve hesap verebilir yönetim anlayışı ile hayata geçiriyor, tüm süreçlerde iç ve dış paydaşlarımızın katılımlarını önemsiyoruz.

Sürdürülebilirlik iş stratejilerimizin ve faaliyetlerimizin yapılandırılmasında önceliğimizdir. Sosyal ve çevresel performans ölçümlerimizde ortaya çıkan eksik veya yetersiz alanlarda düzenleyici aksiyon planları ile adımlarımızı tanımlayıp, sürekli iyileştirme hedefi ile çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Gücümüz müşterilerimizdir.

 

www.silverion.com.tr

İyonize gümüş tekstil ürünlerimizle hayatınıza sağlık katıyor ve yaşam kalitenizi arttırıyoruz...

2019 yıllında kurulan markamız SILVERION’un hedefi ‘’gümüş içerikli tekstil ürünlerini’’ günlük hayatı kolaylaştırmak, sağlığı desteklemek ve hayat kalitesini arttırmak amacıyla genel kullanıma sunmaktır.

 

www.bellamono.com

BELLAMONO markamız, profesyonel kullanıcı (doktor) olan paydaşlarımıza; Türkiye’de dünya standartlarının üstünde farklı tedavi kürleri ile seçenekler sunan ilk ve tek firma olmasıyla, gençliğinden asla vazgeçmeyen, yaşamının her döneminde kendini iyi hissetmek isteyen herkese; en son teknoloji ile üretilmiş, kaliteli, güvenilir, geniş bir ürün yelpazesi ile hayallerine kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır.

 

www.monolina.com

Alanında uzman, birbirinden değerli birçok tasarımcının hünerleri ile şıklığınızı tamamlayacak zarif seçenekleri bir araya getiren MONOLİNA markamız her zevke ve bütçeye uygun şık ve özgün ürünlere kolayca ulaşmanızı sağlıyor.

 

Bizi Takip Edin!
@silverionworld
128Bit SSL ile %100 Güvenli Alışveriş
1.000 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

© 2020 Silverion. Tüm hakları saklıdır.

Maximum, Bonus, Axess, World, Paraf, Mastercard, Visa, SSL
Whatsapp Destek Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.